Skip to main content

Grupowe zajęcia rolkarskie dla dzieci i dorosłych na hali (jesień/zima)

Zapraszam na grupowe zajęcia rolkarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na zajęciach grupowych mamy możliwość jazdy z innymi rolkarzami o podobnym poziomie. Podczas zajęć dzielę swoją uwagę na wszystkich członków grupy, tak by każdy wyciągnął z każdej lekcji jak najwięcej.

Podczas zajęć będziemy się uczyć podstawowych elementów jazdy: prawidłowej postawy i odepchnięcia, jazdy do przodu, skręcania i hamowania kilkoma technikami by później przejść do bardziej zaawansowanych technik jak przejścia do jazdy tyłem, jazda tyłem, elementy slalomu, jazdy miejskiej czy jazdy szybkiej. Zajęcia dla dzieci to nie tylko ćwiczenia rolkarskie ale też różnego rodzaju gry i zabawy sprawnościowe i zespołowe.

Wszyscy uczestnicy zajęć muszą jeździć w kasku, dodatkowo dzieci muszą posiadać również komplet ochraniaczy (nadgarstki, łokcie, kolana) – zalecane również dla dorosłych.

Zapisy oraz pytania poprzez email lub telefon.

Indywidualne oraz grupowe zajęcia rolkarskie  na powietrzu (wiosna/lato)

Nauka jazy na rolkach jest prostsza niż myślisz. Korzystając z wieloletniego doświadczenia rolkarskiego, potwierdzonego uprawnieniami instruktora jazdy na rolkach Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich, mogę zaproponować profesjonalny program nauki jazdy na rolkach. Zajęcia skierowane są zarówno do dzieci, dorosłych jak i małych grup mieszanych (zajęcia rodzinne). Do każdego kursanta podchodzę indywidualnie, dostosowując poziom i intensywność nauki jazdy na rolkach do jego umiejętności i oczekiwań. Na zajęciach stawiam na wszechstronny rozwój kursanta. Nauka jazdy na rolkach obejmuje wszystkie niezbędne rolkarskie umiejętności, potrzebne do przyjemnego i bezpiecznego uprawiania tego pięknego sportu, takie jak: równowaga, prawidłowa postawa i odepchnięte, nauka skręcania, hamowania, jazdy tyłem czy pokonywania przeszkód.

Zapraszam na zajęcia ze mną zarówno osoby, które jeszcze nigdy nie jeździły, stawiają na rolkach pierwsze kroki lub już jeżdżą ale chcą rozwijać swoje umiejętności lub chcą wykorzystać jazdę na rolkach do pracy nad swoją sylwetką.

Zajęcia rolkarskie dla firm
oraz szkół

Poza zajęciami dla kursantów indywidualnych chciałbym zaproponować swoje usługi firmom prywatnym oraz szkołom. Nauka jazdy na rolkach na świeżym powietrzu to wspaniały pomysł na benefit, który pracodawca może zaoferować swoim pracownikom, szczególnie w czasach, kiedy wiele obiektów sportowych jest zamkniętych z powodu pandemii. Jazda na rolkach to nie tylko wszechstronny rozwój fizyczny ale również znakomita integracja. Mogę zaoferować zarówno zajęcia prowadzone w języku polskim, angielskim jak i lekcje dwujęzyczne.

Nauka jazdy na rolkach może być również uzupełnieniem oferty zajęć dodatkowych w szkole. Zajęcia mogą być prowadzone z wykorzystaniem szkolnej infrastruktury, tj, sali gimnastycznej oraz boiska szkolnego. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu omówienia szczegółów współpracy.

Cennik:

Zajęcia indywidualne i grupowe:

Zajęcia grupowe (próbne)

50 zł / osoba

55min

Zajęcia indywidualne

120 zł

55min

Zajęcia 2 osoby

160 zł

55min

Zajęcia 3 osoby

210 zł

55min

Zajęcia 4 osoby

240 zł

55min

Karnety na 4 zajęcia:

Karnet na 4 zajęcia grupowe

160 zł / osoba

4x55min

Karnet na 4 zajęcia indywidualne (plus opcja cashback)

400 zł

4x55min

Karnet na 4 zajęcia dla 2 osób

560 zł

4x55min

Karnet na 4 zajęcia dla 3 osób

720 zł

4x55min

Karnet na 4 zajęcia dla 4 osób

800 zł

4x55min

Zajęcia Indywidualne łączone cashback – jest to nowy typ zajęć w mojej ofercie. Jeżeli już się poznaliśmy, to chciałbym zaproponować Ci zajęcia indywidualne, łączone z innym uczniem/uczennicą (maksymalnie 3 uczniów). Udział w tego typu zajęciach obniża cenę Twojego następnego karnatu:
-każde zajęcia w 2 osoby obniżają cenę następnego karnetu o 30zł
-każde zajęcia w 3 osoby obniżają cenę następnego karnetu o 40zł

Karnet na 4 zajęcia ważny jest 5 tygodni od daty zakupu. Jeżeli pogoda nie pozwala na przeprowadzenie zajęć lub z kilkudniowym wyprzedzeniem umówimy się na przełożenie zajęć to ważność karnetu zostaje wydłużona. Jeżeli uczeń odwoła zajęcia indywidualne w dniu zajęć, i nie uda się znaleźć zastępstwa, zajęcia takie przepadają. 

Wszyscy uczestnicy podczas zajęć muszą jeździć w kasku, dzieci muszą dodatkowo jeździć w komplecie ochraniaczy: nadgarstki, łokcie, kolana (polecam to również osobom dorosłym).