Skip to main content

Zajęcia indywidualne oraz indywidualne łączone

Zapraszam na indywidualne zajęcia rolkarskie.  Zajęcia skierowane są zarówno do dzieci, dorosłych jak i małych grup mieszanych (zajęcia rodzinne). Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, dostosowując poziom i intensywność nauki jazdy na rolkach do jego umiejętności i oczekiwań. W celu umówienia się na zajęcia proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Każdy uczestnik zajęć ma obowiązek zapoznania się i przestrzegania regulaminu zajęć.


Zajęcia Indywidualne łączone cashback – jest to nowy typ zajęć w mojej ofercie. Jeżeli już się poznaliśmy, to chciałbym zaproponować Ci zajęcia indywidualne, łączone z innym uczniem/uczennicą (maksymalnie 3 uczniów). Każdy z uczniów na zajęciach realizuje swój program indywidualne ale wykonujemy również pewne elementy razem. Udział w tego typu zajęciach obniża cenę Twojego następnego karnetu:
-każde zajęcia w 2 osoby obniżają cenę następnego karnetu o 20zł
-każde zajęcia w 3 osoby obniżają cenę następnego karnetu o 30zł

Plan zajęć grupowych jesień/zima (od 02.10.2023)

Zapraszam do zapisów na rolkarskie zajęcia grupowe, które będą odbywały się w sezonie wiosenno-letnim w Gdańsku i Gdyni. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Nauczymy się jeździć i doszlifujemy rolkarskie umiejętności! Jeżeli chcesz jeździć, ale żaden z poniższych terminów Ci nie odpowiada – napisz. W ciągu sezonu będę ruszały nowe grupy, jest również możliwość umówienia się na zajęcia indywidualne! Każdy uczestnik zajęć ma obowiązek zapoznania się i przestrzegania regulaminu zajęć.

Gdańsk Letnica:

-wtorki 19:10, średniozaawansowana dorośli

-środy 18:00, zaawansowana dorośli

-środy 19:10, początkujący dorośli (od 29.11)

Gdynia Śródmieście:

-poniedziałki 20:00, średniozaawansowana dorośli

Proszę o zapisy przez maila: rolkosfera@gmail.com. W treści maila proszę o podanie imienia i nazwiska, grupy oraz numeru telefonu.

Opisy grup:

Dorośli Grupa Początkująca: uczymy się jazdy na rolkach od podstaw. Naszym celem jest jak najpewniejsze poruszanie się na rolkach poprzez poznawanie różnych technik jazdy, zakręcania, hamowania. Poza technikami rolkarskimi pracujemy nad koordynacją czy równowagą. Z zajęć na zajęcia rozwijamy swój arsenał rolkarskich umiejętności.
W grupach dla dzieci naszym celem jest jak najpewniejsze poruszanie się na rolkach i dobra zabawa!  Poznawanie różnych technik jazdy, zakręcania, hamowania następuje poprzez gry, zabawy czy tory przeszkód. 


Dorośli Grupa Średniozaawansowana: jeździmy i chcemy poznać więcej technik. Na zajęciach zaczniemy od szlifowania lub poznawania takich umiejętności jak T-stop czy przeplatanie i będziemy się rozwijać dalej w stronę: jazdy tyłem, przejść do jazdy tyłem, elementów slalomu i jazdy szybkiej, pierwszych slideów.
W grupach dla dzieci na zajęciach dalej stosujemy gry i zabawy, ale jest w nich też coraz więcej elementów technicznych, próbujemy skoków, jazdy tyłem, przejść czy nowych hamowań. Próbujemy na rolkach zagrać w unihokeja czy koszykówkę! 


Dorośli Grupa Zaawansowana/Freeskate/Wizard: poznawanie nowych technik i szlifowanie już posiadanych umiejętności. Płynna jazda tyłem wraz z przejściami. Skoki. Slidy: powerslide, soul, acid(tylko trochę;), magic, parallel. Wizard skating, jazda na krawędziach, zakręty ja 1 nodze. Bardziej zaawansowane techniki slalomowe.
W grupach dla dzieci uczymy się coraz więcej jazdy tyłem, pokonywania przeszkód i bardziej zaawansowanych technik rolkarskich.

Dodatkowe informacje:

-W zależności od zapotrzebowania grupy dla dzieci mogą być przekształcane w grupy mieszane. W grupach dla dorosłych mogą brać udział rodzicie z nastoletnimi dziećmi.
-Wszyscy uczestnicy zajęć muszą jeździć w kaskach, dzieci również w komplecie ochraniaczy (łokcie, kolana, nadgarski), ochraniacze są również wysoce zalecane dla dorosłych.